Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Konkurs – „Najpiękniejsze Leśne Drzewo”

Ocena 0/5

Zapraszamy do udziału w konkursie z okazji Dnia Czystego Powietrza, którego celem jest zwrócenie uwagi na ważną rolę drzew w środowisku.

Konkurs został podzielony na trzy grupy wiekowe:
- szkoła podstawowa klasy od 1 do 3 – uczestnicy powinni przygotować plakat/rysunek przedstawiający najpiękniejsze leśne drzewo,
- szkoła podstawowa klasy od 4 do 6 – uczestnicy powinni wykonać w formie przestrzennej najpiękniejsze leśne drzewo (max 50 cm),
- szkoła podstawowa klasy od 7 do 8 – uczniowie powinni wykonać fotografię przedstawiającą najpiękniejsze leśne drzewo.

Prace konkursowe należy dostarczyć do Urzędu Gminy Damasławek do 14 listopada 2023 roku. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 19 listopada 2023 roku w Zespół Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku podczas festynu rodzinnego.

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wybierze 9 laureatów (po 3 z każdej grupy wiekowej). Prace zostaną opublikowane na stronie Gminy Damasławek, w mediach społecznościowych oraz zaprezentowane w formie wystawy w Zespole Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku.

W konkursie przewidziano atrakcyjne nagrody.

Regulamin konkursu
Załącznik nr 1 do regulaminu
Załącznik nr 2 do regulaminu

Zachęcamy do udziału w konkursie.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.