Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Laptopy dla uczniów klas IV

Ocena 0/5

Do szkół na terenie gminy Damasławek dostarczono laptopy, które zgodnie z zapisami ustawy z dnia 7 lipca 2023 r. o wsparciu rozwoju kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli otrzymają bezpłatnie wszyscy uczniowie klas IV szkoły podstawowej.

Realizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji program "Laptop dla ucznia" skierowany jest do wszystkich uczniów klas czwartych szkół podstawowych. Każdy uczeń, który rozpoczyna klasę IV otrzyma laptopa. Będzie on osobistym narzędziem ucznia do nauki oraz rozwijania pasji i zainteresowań zarówno w szkole, jak i w domu.

Przekazanie laptopów nastąpi po przygotowaniu wszystkich dokumentów niezbędnych do przekazania sprzętu, które są wymagane zapisami ww. ustawy. Aby uczeń mógł otrzymać laptop jego rodzic zobowiązany będzie osobiście odebrać sprzęt w szkole, do której uczęszcza uczeń i podpisać:
- umowę przekazania laptopa,
- oświadczenie o nie otrzymaniu laptopa w innej szkole lub klasie,
- protokół odbioru laptopa.

UWAGA – Jeśli uczeń posiada już sprzęt przekazany w ramach innego programu (np. Granty PPGR), rodzic będzie mógł zdecydować, który sprzęt będzie wykorzystywał. Uczeń może posiadać TYLKO JEDEN LAPTOP zakupiony z programów finansowanych ze środków publicznych.

Jeżeli uczeń otrzymał laptop w ubiegłym roku w ramach tzw. Grantów PPGR jego rodzic/opiekun musi:
- podjąć decyzję o przyjęciu laptopa w ramach projektu laptopów dla IV- klasistów, a tym samym musi zwrócić laptop otrzymany w ramach Grantów PPGR albo
- zrezygnować z przyjęcia laptopa w ramach projektu laptopów dla IV- klasistów (uczeń będzie nadal korzystał z laptopa otrzymanego w ubiegłym roku).

O terminach odbioru laptopów w poszczególnych szkołach poinformują dyrektorzy szkół.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.