Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

Ocena 0/5

22 czerwca na stadionie sportowym w Wapnie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze.

Z terenu gminy Damasławek udział wzięły trzy drużyny seniorskie oraz dwie młodzieżowe. Wyniki przedstawiały się następująco:

Kat. A:
1 miejsce OSP Damasławek
2 miejsce OSP Międzylesie
3 miejsce OSP Mokronosy

MDP:
1 miejsce MDP Damasławek (dziewczyny)
1 miejsce MDP Damasławek (chłopcy)

Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar oraz dyplom.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników i dziękujemy za udział.

Słowa podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy pomogli zorganizować zawody. Dziękujemy również za wsparcie z KP PSP Wągrowiec.

Galeria zdjęć

Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 201 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 200 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 199 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 198 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 197 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 196 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 195 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 194 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 193 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 192 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 191 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 190 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 189 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 188 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 187 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 186 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 185 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 184 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 183 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 182 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 181 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 180 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 179 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 178 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 177 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 176 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 175 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 174 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 173 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 172 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 171 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 170 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 169 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 168 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 167 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 166 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 165 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 164 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 163 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 162 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 161 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 160 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 159 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 158 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 157 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 156 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 155 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 154 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 153 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 152 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 151 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 150 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 149 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 148 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 147 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 146 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 145 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 144 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 143 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 142 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 141 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 140 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 139 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 138 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 137 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 136 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 135 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 134 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 133 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 132 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 131 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 130 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 129 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 128 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 127 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 126 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 125 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 124 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 123 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 122 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 121 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 120 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 119 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 118 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 117 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 116 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 115 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 114 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 113 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 112 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 111 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 110 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 109 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 108 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 107 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 106 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 105 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 104 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 103 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 102 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 101 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 100 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 99 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 98 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 97 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 96 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 95 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 94 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 93 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 92 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 91 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 90 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 89 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 88 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 87 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 86 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 85 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 84 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 83 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 82 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 81 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 80 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 79 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 78 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 77 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 76 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 75 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 74 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 73 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 72 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 71 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 70 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 69 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 68 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 67 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 66 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 65 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 64 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 63 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 62 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 61 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 60 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 59 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 58 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 57 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 56 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 55 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 54 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 53 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 52 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 51 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 50 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 49 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 48 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 47 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 46 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 45 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 44 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 43 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 42 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 41 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 40 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 39 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 38 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 37 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 36 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 35 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 34 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 33 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 32 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 31 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 30 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 29 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 28 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 27 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 26 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 25 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 24 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 23 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 22 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 21 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 20 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 19 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 18 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 17 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 16 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 15 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 14 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 13 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 12 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 11 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 10 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 9 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 8 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 7 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 6 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 5 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 4 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 3 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2 Międzygminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.